Sihirli 40 Hafta adlı kitap; benim ilk kızım Elif Vera'ma hamilelik dönemimi anlattığım bir kitap.

Hamilelik dönemi anılarımı ve alternatif bilgileri içeriyor. Bu kitabın yazılma amacı ise; bağış!

Şubat 2011'de Beyaz Yayınlarından çıkan Sihirli 40 Hafta'nın güzel kapağını çizen canım arkadaşım

İllüstratör Esra İlter Demirbilek ile böyle bir niyet içerisinde kitabı tamamladık. Seksenler dizisi oyuncusu Ayşe Tolga, Taş uzmanı Nilgün Sözer(doğuma yardımcı taşların bilgisi de var bu kitapta), Ebe Asude Oflaz kitaba değerli kalemleriyle katkıda bulundular.

Şubat 2011'de çıktığımız yolculuk sonunda tamamlandı. Sihirli 40 Hafta adlı kitabımın okurları ve Piyon Emzirme Danışmanlık aracılığı ile topladığımız bağış yerini buldu.
AMEDA marka hastane süt sağma makinasını 2014 Anneler Gününde Çanakkale-18 Mart Araştırma Hast. -Yenidoğan birimine bağışladık. 

Şimdi sıra 2. hastanemiz için bağış toplamada. Siz de imzalı SİHİRLİ 40 HAFTA kitabı edinmek ve bu kitap aracılığı ile bağışımıza destek olmak istiyorsanız alışveriş sepetinize kitabımızı ekleyin:)
Desteklerinizi bekliyoruz. 

Sevgilerimle Devrim Atılkan

not: İlla hamile olmanız şart değil;)

Kitap hakkındaki okur yorumlarına ulaşmak için;

http://www.idefix.com/kitap/sihirli-40-hafta-devrim-atilkan/tanim.asp?sid=KFE36RE8D470CO321JFO#urunelestirileri

http://www.dr.com.tr/kitap/sihirli-40-hafta/devrim-atilkan/egitim-basvuru/aile-cocuk/hamilelik-ve-cocuk-sagligi/urunno=0000000356714

 

Hamile Anı Kitabı-Sihirli 40 Hafta

Görünüm: Liste Tablo
Sihirli 40 Hafta

Sihirli 40 Hafta

NOT: KİTAP YAZARI TARAFINDAN İMZALI OLARAK GÜNDERİLMEKTEDİR. Sihirli 40 Hafta adlı kitap; benim ilk kızım Elif Vera'ma hamilelik dönemimi anlattığım bir kitap. Hamilelik dönemi anılarımı ve alternatif bilgileri içeriyor. Bu kitabın yazılma amac...
5 yorum yapılmış.
12TL