VeraZeyn-%100 Baltic Amber sertifikası neyi temsil eder?

VeraZeyn-%100 Baltic Amber sertifikası neyi temsil eder?
Yazar: elifzeynep Kategori: Yayınlanma Tarihi: 2014-10-28 Okunma: 3899 Yorum: 0

Merhaba Sevgili anne ve babalar,

91. Yıldönümünü kutladığımız CUMHURİYETİMİZ çocuklarımızla güvenle büyüyerek devam edecek. İnanıyorum! Güveniyorum! Cumhuriyetimi, ülkemi seviyorum. Tıpkı sizler gibi.

Yakında VeraZeyn'inde yıldönümü gelecek. İstedim ki sizlerle VeraZeyn'in hikayesini paylaşayım.

Bir anne olarak biliyorum ve bizzat deneyimleyerek yaşıyorum ki; çocuklarımız en kıymetlimiz. Anne hassasiyeti yetmiyor bazen. Detaycı-mükemmelliyetçi olmak gerekiyor. Hele de bebeğiniz için bir ürün alırken. Bazen paranoyaklık boyutuna gelebiliyor bu hassasiyet. Ki bence öyle de olmalı! Bu süreç biz ebevyneleri çok yıpratıyor. Çünkü bir ürün seçerken anne-baba aklına binlerce soru ve şüphe takılıyor. Bende de öyle oldu. Ve her ürün için olmaya da devam ediyor :) 

Ben 'kehribar bebek diş kolyesi' markası olmaya ilk karar verdiğimde  istedim ki; VeraZeyn olarak ebeveynlerin omzundaki bu soru yükünü ben üsteleneyim. Binlerce tedarikçimi soru yağmuruna tuttum. Evet paranoyaklık derecesinde bir hassassiyetle! Bir bebeğin tenine değecek kolye kesinlikle kehribar olmalıydı. Ama hangi kehribar? Polonya? Baltic ? Kanada ? A Kalite olmalıydı! Yani Baltic. Labaratuar onayı olmalıydı. Yani yetkili merciilerce onaylanmış olması. Yaklaşık 2,5 sene süren AR-GE çalışması neticesinde VeraZeyn doğdu. En kıymetlilerim Elif Vera'm ve Zeynep'imin isimlerinin birleşimi. İnsan emin olmadığı bir konuda çocukların ismini öne çıkarır mı? Hani Robert BOSCH'un sözü  vardı ya; 'İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim! Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur."'  Benim için de öyle. 

Bu sertifika konusunda bu kadar paranoyakça :)-bağıra bağıra-kararlıklıkla-azimle açıklama yapıp durmam bu yüzden. ' Sertifikalı kehribar mı olur? ' diyorlardı bana İLK başladığımda. EVET diyordum. Çünkü 'sertifikasız kehribar satılmamalı! ' Sahtesi bu kadar kolay yapılan bir ürünken hele de. SERTİFİKA kelimesini KEHRİBAR ile birleştiren İLK ve TEK TÜRK MARKASI -VeraZeyn olarak sizlerin güveni ile azimle, sabırla yürümeye devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki; HİÇBİR ANNE memnun kalmadığı ve faydasını görmediği bir ürünü başka bir anneye önermez!

Saygılarımla

Devrim Atılkan

 

Daha detaylı bilgi için lütfen linki de tıklayıp okumak için zaman ayırın:)

http://www.kehribarbebekdiskolyesi.com/index.php?route=pavblog/blog&id=21

 

http://www.verazeyn.com/?page_id=166