Verazeyn İçin Anneler Ne Diyor

İnstagram   

#kehribarmucizesi  #verazeynanneleri 

etiketlerimizden anne yorumlarına ulaşabilirsiniz. :)

Kolyeleri kullanan annelerimiz bakın ne demişler?

7170_548616488528094_604116100_nGebeliğimin 16-17.haftasına dek sürekli başım ağrıdı. Doktorum günde 1 kere parasetamol alabileceğimi söylese de içim rahat olmadığından ilaç kullanmamayı tercih ettim. Bu arada ağrı kesici özelliği olan kehribar kolyeyi  denemeye karar verdim. Boynuma taktıktan birkaç gün sonra baş ağrılarım hafiflemeye başladı. Tatilde deniz suyundan zarar görmemesi için takmadığımdan baş ağrılarım tekrar başladı. Gebelikten sonra kızıma takacağım kolyeyi ve eminim onda da çok işe yarayacak”

 Hülya Cinsçicekci,www. tuniko.com kurucusu, Tuna ve İda’nın :)

***

Kehribar kolyeyi aldığımdan beri kendi baş ağrılarım için kullanmaktayım.  Ağrılarımın azaldığını hissedilir derece farkındayım.

Tülin Özkan Özcan, Bankacı, Poyraz Burç’un annesi (20 aylık)

***

Oğlum diş çıkartırken defalarca ishal olup, pişiğimiz feci bir hale gelmişti. Üstelik sürekli de huysuzlanıyordu. Kehribar diş kolyesini görüp siteyi okuduğumda pek inandırıcı gelmedi ama bizzat yaşadım. Kolyeyi devamlı takınca birkaç gün sonra öğlenleri 2-3 saat uyur oldu bizim beyefendi. Hatta kolyemiz ilk geldiği zaman hemen taktım  yeni hevesle ama bir kez denize girerken çıkardım ve geri takmayı unuttum. Öğlenleri az uyumaya başlayınca veya huzursuzlulaşınca farkına vardım ki KOLYEMİZ YOK! Hemen taktım tekrar.. Şimdi uykular iyi. İshal yok! Sabah uykularını kaldırıp öğlen uykularını günde bir sefer olacak şekilde arttırmaya çalıştığım bir döneme denk geldi ve bence gerçekten faydası oluyor..Gören herkese ‘kehribar diş kolyemiz’ deyip duruyorum. Süs püs zannetmesinler diye. Bu arada bilen de biliyor. Bir keresinde yurtdışında yaşayan bir arkadaşım ben söylemeden bildi. ‘Fransa’da her çocukta vardır bu’ dedi. Çok havalı oldu :) :)  Teşekkürlerimizle verazeyn :)

Duygu Badur, HappyMilk kurucu ortağı, Mehmet Emin’in annesibrosurr

***

Kehribar bebek diş kolyesini takmaya başladığımız dakikadan bu yana artık günlerimiz gecelerimiz çok huzurlu!

Bu muhteşem kolye ile Can bebek günde 3,5 saat huzurla uyumaya başladı , kilo alımı arttı , mızmızlıkları azaldı , yüzü gülmeye başladı…

Yani senin anlayacağın mutlu ve huzurlu bir bebek oldu…

İki kere ben kendime kullandım bu kolyeyi. Birincisinde dişim ağrıyordu öylesine deneyeyim dedim. Boynuma takar takmaz acı ve ağrı azalmaya başladı. İkincisinde de korkunç başım ağrıyordu ve yine o inanılmaz sonuç baş ağrım geçmişti…

 945902_532628673439637_286920081_nElif Tınaztepe, Lojistik Yönetmeni, Can 20 Aylık :)

***

Kolyeyi taktıktan bir hafta sonra canım kızımın ilk dişi çıktı. Ateşimiz olmadı! İshalimizde! Sanırım kolyenin bunda payı var. :)

Esengül Kaya, Sosyal Bilimler Mer. Zeynep Kaya’nın annesi (5,5 aylık)

***

 

Siz de bu sayfada bebeğinizin fotoğrafları ve yorumlarınızla yer alabilirsiniz. VeraZeyn Kehribar bebek diş kolyesi ile ilgili fotoğraf ve yorumlarınızı  devrimsahinatilkan@gmail.com a gönderin. Deneyimlerinizden diğer anneler de faydalansın. Çünkü ANNELER EN İYİYİ BİLENLERDİR:)